9-E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
9-E

by mete

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

siteye resim nasıl atılır??(yardım)

4 posters
YazarMesaj
WeNuSS
V.I.P
V.I.P
WeNuSS

siteye resim nasıl atılır??(yardım) Empty
MesajKonu: siteye resim nasıl atılır??(yardım)   siteye resim nasıl atılır??(yardım) EmptyPaz Ocak 27, 2008 1:01 pm

buraya nasıl resim koyucağımı bilen birisi allah rızası için şuraya yazsın..ama bnm anlıycam şekilde..lütfen..şimdiden teşekkürler..
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 115

MesajKonu: Geri: siteye resim nasıl atılır??(yardım)   siteye resim nasıl atılır??(yardım) EmptyPtsi Ocak 28, 2008 11:24 am

bak mesaj bölümünde
siteye resim nasıl atılır??(yardım) Ads30510
host an image var ona bas açılan sayfada bu siteye handi e maille üyeysen ve şifren neyse yaz açılan sayfadan host an image tuşuna bas resmi gözatla veya onun yerine geçen tuşla bul 800x le şekillendiri seç veya seçme host de bekle yeni bi sayfa açılıcak orda attığın resmin linkleri olucak en alttaki linki kopyala sitemizdeki mesaj kısmına yapıştır yukarıdaki tuşlardan linkin tamamını işaretleyip image ye bas o kadar

siteye resim nasıl atılır??(yardım) Ads30511
https://maltepeanadolulisesi.yetkin-forum.com
WeNuSS
V.I.P
V.I.P
WeNuSS

MesajKonu: Geri: siteye resim nasıl atılır??(yardım)   siteye resim nasıl atılır??(yardım) EmptyPtsi Ocak 28, 2008 12:51 pm

siteye resim nasıl atılır??(yardım) Clipim10
WeNuSS
V.I.P
V.I.P
WeNuSS

MesajKonu: Geri: siteye resim nasıl atılır??(yardım)   siteye resim nasıl atılır??(yardım) EmptyPtsi Ocak 28, 2008 1:18 pm

yaşasın yaptım be..
*cns*
V.I.P
V.I.P
*cns*

MesajKonu: Geri: siteye resim nasıl atılır??(yardım)   siteye resim nasıl atılır??(yardım) EmptySalı Ocak 29, 2008 9:24 am

Like a Star @ heaven Laughing lol! elephant bravo ezgii cheers cheers Like a Star @ heaven
SerkanSt
Admin Yardımcısı
Admin Yardımcısı
SerkanSt

Erkek Mesaj Sayısı : 517

MesajKonu: Geri: siteye resim nasıl atılır??(yardım)   siteye resim nasıl atılır??(yardım) EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 4:40 am

yazık ya mutlu oldu kızcağız lol!
WeNuSS
V.I.P
V.I.P
WeNuSS

MesajKonu: Geri: siteye resim nasıl atılır??(yardım)   siteye resim nasıl atılır??(yardım) EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 12:38 pm

teşekkür ederim..ewt mutlu oldum..

siteye resim nasıl atılır??(yardım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-